Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

Protokół z XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

"NASZE WIECZNE KOLĘDOWANIE"

NIEPOKALANÓW 18-19 stycznia 2014


Jury w składzie:

Magdalena Ptaszyńska – przewodnicząca

Krystyna Majksner – Krzywicka – członek

Sławomir Wódka – członek


po wysłuchaniu 54 wykonawców w dniu 18 stycznia 2014 r., postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:


NAGRODA GŁÓWNA:

Malwina Ciesielska z Łowicza


NAGRODA GŁÓWNA:

Patrycja Mizerska ze Studia Piosenki i Tańca FART w Bielawie


NAGRODA GŁÓWNA:

Aleksandra Małek z Publicznej Szkoły Podstawowej z oddz. integracyjnymi w Janowie Lubelskim


NAGRODA GŁÓWNA:

Agnieszka Jeśmontowicz


NAGRODA GŁÓWNA:

STUDIO PIOSENKI FART z Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim


NAGRODA GŁÓWNA:

CANTARE PER DIO z Parafii Św. Stanisława w Skierniewicach


NAGRODA GŁÓWNA:

Anna Loranty ze Studia FEVER w Lublinie


WYRÓŻNIENIA:

  • Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej

  • Kinga Zielska z Domu Kultury DOROŻKARNIA w Warszawie

  • Zespół Wokalny Edyty Kiesseweter EDYTA BAND z Domu Kultury WŁOCHY w Warszawie

  • Zespół Wokalny PAUZA z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

  • Zespół Wokalny IZYDORKI ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Biadkach

  • KARUZELA z Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim

  • Aleksander Styrcz ze Studia Piosenki i Tańca FART w Bielawie

  • Zespół Wokalny GAMA z Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli

  • Aleksandra Palczak z Miejskiego Centrum Kultury w Lipnie

  • Zjednoczone Siły Nauczycielko-Rodzicielskie Szkoły Przymierza Rodzin w Warszawie

*****************************************************************************



Spotkanie z jurorką Magdaleną Ptaszyńską odbędzie się w Sali Św. Bonawentury o godz. 13.00. Chętnych gorąco zapraszamy.

 

Lista laureatów XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek (kolejność przypadkowa).

1.       Malwina Ciesielska

2.       Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej

3.       Kinga Zielska

4.       EDYTA BAND

5.       PAUZA

6.       Patrycja Mizerska

7.       Aleksandra Małek

8.       IZYDORKI

9.       KARUZELA

10.   Agnieszka Jeśmontowicz

11.   Aleksander Styrcz

12.   GAMA

13.   FART

14.   Aleksandra Palczak

15.   CANTARE PER DIO

16.   Anna Loranty

17.   Zjednoczone Siły Rodzicielsko-Nauczycielskie



Lista Zakwalifikowanych Uczestników do XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek NASZE WIECZNE KOLĘDOWANIE w Niepokalanowie.

Kolejność występów


 

1.       Paweł Ziółkowski – Nowy Dwór Mazowiecki

2.       Magdalena Guzek – Warszawa

3.       Zespół WIOLINKI – Kuklówka Radziejowicka

4.       Izabela Odolak – Józefów

5.       Malwina Ciesielska – Łowicz

6.       Marcjanna Gloeh – Warszawa

7.       Marta Marat – Warszawa

8.       Natalia Napiórkowska i Mateusz Wierzbowski – Warszawa

9.       Zuzanna Bomze – Warszawa

10.   Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej

11.   Oskar Formella – Warszawa

12.   Zuzanna Rodakowska i Piotr Bolesta – Warszawa

13.   Kinga Zielska – Warszawa

14.   Katarzyna Sut – Łódź

15.   Karina Kowalczyk – Płochocin

16.   Julia Borycka – Warszawa

17.   Zespół wokalny EDYTA BAND – Warszawa

18.   Chór Kameralny CANZONE – Warszawa

19.   Zespół AJKI – Ciechocinek

20.   Aleksandra Kopeć - Zakroczym

21.   Zespół SINGERS – Ciechocinek

22.   Wiktoria Sikorska – Kraków

23.   Paulina Goraj – Szczecin

24.   Aleksandra Brzuszkiewicz – Bielawa

25.   Monika Bodziak – Lublin

26.   Zespół wokalny PAUZA – Janów Lubelski

27.   Zuzanna Kowalska – Łasko

28.   Mateusz Subocz – Bielawa

29.   Zuzanna Rosa - Kraków

30.   Marta Jacoń – Zduńska Wola

31.   Zespół ludowy MAŁA TĘCZA – Olbrachtów

32.   MAJOWE MALINKI – Starachowice

33.&n