Monika Osiecka-Jaworska


Rocznik 1981
Tancerka, charakteryzatorka, choreograf. "...W 2002 r ukończyłam Aktywne Studium Technik Teatralno-Filmowych o specjalności charakteryzacja, a w 2004 r Kwalifikacyjny Kurs Instruktorski kierunek - Taniec Współczesny.
Obecnie studiuję w Wyższej Szkole Administracyjno- Społecznej w Warszawie.
Uczestniczyłam m. in. w Biennale Tańca Współczesnego w Poznaniu organizowanych przez Polski Teatr Tańca, Warsztatach Tańca Współczesnego w Poznaniu, Ogólnopolskich Warsztatach Tańca Współczesnego w Kaliszu, Ogólnopolskich Warsztatach Tanecznych – Grodzisk Mazowiecki.
Byłam trzykrotnie nagrodzona przez Burmistrza Miasta Sochaczewa za osiągnięcia artystyczne..."

Jej choreografie zdobywają uznanie na międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach tańca oraz Mistrzostwach i Pucharach Polski.
Wychowanka i instruktor zespołu tanecznego „ABSTRAKT” z Sochaczewa. Od 3 lat jest instruktorem zespołu tańca nowoczesnego w naszym Ośrodku.
Jej największą pasją jest taniec (w szczególności taniec nowoczesny oraz jazz).
Swoim podopiecznym chce przekazać, że taniec to nie tylko świetna zabawa, ale również ciężka, za to niezwykle satysfakcjonująca praca.
Jest fantastyczną koleżanką, przesympatyczną osobą, bardzo pracowitą. Najwięcej wymaga od siebie, ale też od swoich podopiecznych. Ma stałą grupę dzieci i młodzieży, których zaraziła pasją tańca. Mimo ciężkiej pracy, jaką dzieciaki wykonują na zajęciach jest przez nich uwielbiana.
Była nominowana do nagrody „Sochaczewianin Roku” za rok 2007. Jednak nagrodę tę wspólnie z mamą Celiną Osiecką odebrała rok później. Gorąco GRATULUJEMY i życzymy sukcesów.