Teresiński Przegląd Sztuk Plastycznych


XII TERESIŃSKI PRZEGLĄD SZTUK PLASTYCZNYCH „TYGIEL”

Protokół z XII PRZEGLĄDU SZTUK PLASTYCZNYCH "TYGIEL" 2016r.

Na tegoroczny konkurs plastyczny pt. "Ekologia-Czysta Gmina" wpłynęło 125 prac z 9  placówek:

- Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanowie
- Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich
- Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie
- Niepubliczne Przedszkole " Leśna Akademia"w Teresinie
- Niepubliczne Przedszkole "Studio Dziecka Figiel" w Teresinie
- Gimnazjum im.św. Franciszka z Asyżu w Teresinie
- Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Szymanowie
- Koło Plastyczne TOK Teresin

Prace oceniano w czterech kategoriach:
1. Przedszkole
2. Szkoła podstawowa klasy 0- III
3. Szkoła podstawowa klasy IV- VI
4. Gimnazjum

Komisja konkursowa w składzie : Beata Sałacińska, Paweł Dałkiewicz, Daniel Staniak, po zapoznaniu się z pracami orzekła następujący werdykt :

1.Przedszkole
TALENTY

Grupa Motylki - Niepubliczne Przedszkole " Leśna Akademia"
Julia Kafarska - Grupa Smerfy- Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie

WYRÓŻNIENIA
Grupa Jeżyki
- Niepubliczne Przedszkole " Leśna Akademia"
Grupa Wiewiórki - Niepubliczne Przedszkole " Leśna Akademia"
Maria Pietrak- TOK Teresin
Igor Kosiorek - Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie
Hanna Lewicka - Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie
Oleksii Beliak- Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie
Mateusz Trzoch - Studio Dziecka " Figiel"
Artur Klata - Studio Dziecka " Figiel"

2. KL. 0- III
TALENTY

"Liść Ekologiczny"( op. Małgorzata Klata)- Szkoła Podstawowa w Teresinie
Agata Gralec - Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich

WYRÓŻNIENIA
Wiktoria Ziółkowska
- Szkoła podstawowa w Szymanowie
Mateusz Żurawski - Szkoła podstawowa w Szymanowie
Piotr Tkacz - Szkoła podstawowa w Szymanowie
Kinga Kowalczyk - TOK Teresin
Aleksandra Kowalska - Szkoła Podstawowa w Teresinie
Ignacy Włodarski - Szkoła Podstawowa w Teresinie
Maciej Białkowski - Szkoła Podstawowa w Teresinie
Marcelina Kołodziejak - Szkoła Podstawowa w Teresinie
Bartek Kępski - Szkoła Podstawowa w Teresinie
Marcelina Więsek - Szkoła Podstawowa w Teresinie
Wiktoria Kaliniecka - Szkoła Podstawowa w Teresinie

3.KL. IV- VI
TALENTY

Kamil Sztabert - Szkoła Podstawowa w Teresinie
Paweł Jędrzejczak - Szkoła podstawowa w Budkach Piaseckich

WYRÓŻNIENIA
Piotr Śliwa
- Szkoła Podstawowa w Teresinie
Aleksandra Kotlińska - Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich
Leonard Kowalski - Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich
Julia Kowalczyk
- Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich

4. Gimnazjum
TALENT
Agnieszka Nowak
- Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Szymanowie

WYRÓŻNIENIA
Aleksandra Pastuszka
- Gimnazjum w Szymanowie
Ewelina Wieczorek - Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu w Teresinie

Komisja konkursu była pod wrażeniem nadesłanych prac, doceniła pomysłowość, interpretację tematu oraz oryginalność technik plastycznych.

Wykonane prace można oglądać do końca maja  na wystawie w TOK-u aby przekonać się o słuszności tej decyzji. Niniejszym zapraszamy do obejrzenia wystawy a wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Teresin 18.05. 2016r
Beata Sałacińska