Teresiński Przegląd Twórczości Scenicznej
















TERESIŃSKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI SCENICZNEJ „MROWISKO 2019r.

KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ


ŚRODA – 22 maja

Kategoria przedszkola i klasy 0-III SP

g. 10.00 - rozpoczęcie


  1. Przedszkole Niepubliczne Studio Dziecka FIGIEL - piosenka

  2. Grupa WIEWIÓRKI – Anglojęzyczne Przedszkole „Leśna Akademia” - taniec

  3. Grupa Teatralna Leśnej Akademii – Anglojęzyczne Przedszkole „Leśna Akademia” - teatr

  4. TUNAK DANCE – Anglojęzyczne Przedszkole „Leśna Akademia” - taniec

  5. LEŚNE ISKIERKI – Anglojęzyczne Przedszkole i Żłobek „Leśna Akademia” - piosenka

  6. Franciszek Kantorski – Anglojęzyczne Przedszkole i Żłobek „Leśna Akademia” - piosenka

  7. BIEDRONKI – Anglojęzyczne Przedszkole i Żłobek „Leśna Akademia” - taniec

  8. Milena Chojnacka – Społeczne Przedszkole Integracyjne – taniec

  9. Grupa MOTYLKI – Społeczne Przedszkole Integracyjne – teatr

  10. Marcelina Miękus – Społeczne Przedszkole Integracyjne – piosenka


g. 11.00 – 11.15 – przerwa

g. 11.15


  1. Wiktoria Piątkowska – piosenka

  2. Kinga, Amelia, Julia, Marysia, Martyna i Julia – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  3. Amelka, Kinga, Maria, Pola i Julia – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  4. Nikola, Ola, Ania, Patrycja, Zuzia i Julia – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  5. Karol Sieczko – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  6. Hanna Kołodziejak – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  7. Maria Pietrak – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  8. Julia Alvarado – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  9. Dzieciaki z Id – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  10. Julia Bochyńska – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  11. Klasa III – Szkoła Podstawowa w Szymanowie – teatr

  12. Marta Bednarz i Julia Bochyńska – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  13. Hania Lewicka – Szkoła Podstawowa w Teresinie - piosenka

g. 12.15 – 12.40 – przerwa

g. 12.40 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród MROWISKA


CZWARTEK – 23 maja

Kategoria klasy IV-VII SP i klasy VIII SP i gimnazjum

g. 10.00 – rozpoczęcie


  1. TEATR „SŁOWO” - Kalina Staszewska – Szkoła Podstawowa w Teresinie – teatr

  2. Maja Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  3. Dominika Kuźmińska – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  4. Joanna Zemła – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  5. Katarzyna Rosa – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  6. Oliwia Matyska – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  7. Alicja Werle – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  8. Aleksandra Sudak – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  9. Nikola Nowicka – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  10. Emilia Szczepanik – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  11. Amelia Smotarska – Szkoła Podstawowa w Paprotni - piosenka

  12. Mariusz Pol – Szkoła Podstawowa w Paprotni – piosenka

  13. Weronika Skrzypczuk – Szkoła Podstawowa w Paprotni – piosenka

  14. Magdalena Bielaczyc – Szkoła Podstawowa w Paprotni – piosenka

  15. Amelia Smotarska, Weronika Skrzypczuk, Mariusz Pol – Szkoła Podstawowa w Paprotni – piosenka

  16. Aleksandra Szybka – Szkoła Podstawowa w Paprotni – piosenka


przerwa (ok. 10 minut)


  1. ZWARIOWANE ŻELKI - taniec

  2. Aleksandra Sobota – piosenka

  3. Natalia Kowalczyk – Szkoła Podstawowa w Paprotni – piosenka

  4. Julia Rumińska – piosenka

  5. Katarzyna Kulik – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  6. Kinga Bodych – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  7. Zuzanna Gołąb – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  8. Wiktoria Rogińska – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  9. Maja Chojnacka – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  10. Wiktoria Kornacka – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  11. Alicja Antczak – Szkoła Podstawowa w Teresinie – piosenka

  12. Julia Matczak – Szkoła Podstawowa w Teresinie - piosenka

  13. ANOTHER DANCE – Szkoła Podstawowa w Teresinie – taniec

  14. CHIRLI DANCE – Szkoła Podstawowa w Teresinie - taniec


około g. 12.30 - przerwa

g. 13.00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród MROWISKA